День Європи 2021

18 травня 2021 року за ініціативи НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти та в рамках заходів із святкування Дня Європи в Україні в Університеті Грінченка відбувся Круглий стіл за участі зарубіжних партнерів.

Серед запрошених гостей та спікерів заходу були: Карі Люхто (Університет Турку, Фінляндія), Марія Чаварелла (Університет Фоджа, Італія), Олена Александрова (Університет Грінченка, Україна), Тетяна Костюк (Університет Грінченка, Україна), Віталій Завадський (Університет Грінченка, Україна), Ольга Виговська (Університет Грінченка, Україна), Владислав Таяновський (міжнародна організація Erasmus Students Network) та ін.

Захід був наповнений жвавими дискусіями на тему європейських цінностей, стратегічних планів розвитку Європейського Союзу, розвитку інтернаціоналізації вищої освіти в сучасних умовах та викликів, спричинених пандемією COVID-19.