Презентація проекту Жан Моне «Державне-міжнародне-суспільне: європейські цінності та норми, що формують завдання міждисциплінарного навчального модулю (STIPENDIUM)»

11.09.2019

11 вересня відбулась офіційна презентація проєкту Жан Моне «Державне-міжнародне-суспільне: європейські цінності та норми, що формують завдання  міждисциплінарного навчального модулю (STIPENDIUM)» для академічного кола Київського університету імені Бориса Грінченка.

Координатор проєкту Костюк Т.О., старший науковий співробітник НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти окреслила основі цілі та завдання проєкту, наголосила на важливості імплементації проєкту в освітній процес Університету Грінченка та описали очікувані результати.